loader image

Regulamin ogłoszeń

Witajcie w nowej usłudze na platformie etiptop – bezpłatne ogłoszenia.

Możesz zamieścić BEZPŁATNIE ogłoszenie, związane z rękodziełem. Do wyboru jest kilka kategorii:

  • biżuteria, galanteria, dodatki
  • kartki, zaproszenia
  • odzież
  • ozdoby świąteczne
  • tekstylia
  • wyposażenie domu
  • zabawki, figurki
  • pozostałe

Mamy nadzieję, że znajdziesz odpowiednią kategorię dla swojego dzieła, które chcesz sprzedać czy zaproponować jego wykonanie.

Ogłoszenie zamieszczasz bezpłatnie. Wymagana jest jedynie rejestracja. Sama w sobie daje więcej korzyści niż się wydaje: możliwość skasowania ogłoszenia, jego edycji, ustawienie promowania czy w końcu korespondowanie z potencjalnym nabywcą.

Dodanie ogłoszenia jest uproszczone do minimum. Musisz wybrać kategorię, podać nazwę przedmiotu / ogłoszenia oraz opisać to co chcesz zaproponować. Można również dodać zdjęcia. Każde ogłoszenie będzie poddane moderacji. Sprawdzimy zdjęcia, opis i czy aby kategoria jest właściwa. Sprawdzimy tylko, czy nie ma w ogłoszeniach treści niedozwolonych itp, w samo ogłoszenie nie będziemy ingerować 🙂

Jest możliwość dodania ogłoszeń do swoich ulubionych, tak aby można było później powrócić do tego jedynego, wybranego.

Każdemu, kto zamieści ogłoszenie, można wysłać wiadomość. O otrzymaniu takowej, lub odpowiedzi, poinformujemy mailowo. Pamiętaj jednak, że te wiadomości znikną po 3 dniach i nie będzie już możliwości ich odczytania.

Ogłoszenie jest widoczne przez 30 dni w serwisie. Później masz jeszcze 7 dni na jego ewentualne ponowne wystawienie. Po tym okresie czasu kasujemy bezpowrotnie i sam wpis i zdjęcia. O zbliżającym się zakończeniu wyświetlania poinformujemy mailowo.

Dodatkowo możesz promować swoje ogłoszenie. Możesz tego dokonać po zalogowaniu się do swoich ogłoszeń. Koszt to 2 zł na 14 dni. Po uruchomieniu promowania, Twoje ogłoszenie otrzymuje oznaczenie oraz będzie widoczne na początku listy ogłoszeń w danej kategorii. Nie na 1 miejscu, ale w pierwszej kolejności, przed ogłoszeniami niepromowanymi.

(0)

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.